موزه فلسطین میزبان نمایشگاه عکس عاشورایی

خانه » اخبار و نوشته ها » تجسمی و موسیقی » موزه فلسطین میزبان نمایشگاه عکس عاشورایی

موزه فلسطین میزبان نمایشگاه عکس عاشورایی

انتشار: ۹۵/۰۸/۱۸ برچسب ها :

نمایشگاهی با عنوان «عاشر» ۱۸ آبان‌ماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین گشایش می‌یابد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، در آستانه اربعین حسینی و سوگواری شهدای کربلا و رهبر آزاده‌شان امام حسین (ع)، نمایشگاه عکسی با عنوان «عاشر» در موزه هنرهای معاصر فلسطین افتتاح می‌شود. در این نمایشگاه ۴۸ عکس از […]

برگزار ینمایشگاه نقش رویای بهشت تولید فیلم و عکس تبلیغاتی برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری

نمایشگاهی با عنوان «عاشر» ۱۸ آبان‌ماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین گشایش می‌یابد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، در آستانه اربعین حسینی و سوگواری شهدای کربلا و رهبر آزاده‌شان امام حسین (ع)، نمایشگاه عکسی با عنوان «عاشر» در موزه هنرهای معاصر فلسطین افتتاح می‌شود.

در این نمایشگاه ۴۸ عکس از دانشجویان دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز با موضوع عاشورا و محرم به تصویر درآمده است.

رعنا منصوروار، ‌فتانه تجدد، شبنم شیلاندری، کیمیا عباسی، نازنین معظمی، ارشیا عالمی، متینه گودرزی، سوده کلامی، بهاره دهقانی، رضوان باقری، اردلان صدیقی‌جعفری، مریم‌سادات هاشمی؛ هانیه دهقان‌پور، مهشاد ناسوتی، فاطمه میرزایی، آمنه دولتشاهی، سیدرضا سرکشیک، سید امیر موسوی، مجید معدن‌دار، آرمیتا معتمدامینی و یلدا عجمی از جمله هنرمندان شرکت‌کننده در این نمایشگاه عکس گروهی هستند.

نمایشگاه عکس «عاشر» روز سه‌شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۶ در موزه هنرهای معاصر فلسطین وابسته به فرهنگستان هنر گشایش می‌یابد و تا دوم آذر ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ و پنجشنبه‌ها ساعت ۱۰ تا ۱۵ به جز روزهای تعطیل عمومی به موزه فلسطین واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره ۷۴ مراجعه کنند.